ISO 14064 SERİSİ DOĞRULAYICI VE BAŞ DOĞRULAYICI EĞİTİMİ
TuvAt

SERA GAZI DOĞRULAYICI VE BAŞ DOĞRULAYICI

EĞİTİMİ VE SINAVI

 

TÜV AUSTRIA TURK AKADEMİ, ISO 14064 – Sera Gazı standart serisi “Doğrulayıcı” ve “Baş Doğrulayıcı” personel belgelendirmesi konusunda IAS akreditasyonuna sahip kuruluş olan NCR nin onaylı eğitim kuruluşudur

 

Eğitimin Amacı:
ISO 14066 “Sera gazları - Sera gazlarını geçerli kılma takımları ve doğrulama takımları için yetkinlik gerekleri” şartlarına uygun olarak etkin Sera Gazı Doğrulama denetimi yapılması, yönetilmesi için gerekli bilgi ve becerileri sağlamaktır. 

 

Sera gazı raporlamasında tutarlılığı sağlamak ve diğer iletişimlerde uluslararası piyasa kamu güvenliğini sağlamak için geçerli kılma takımları ve doğrulama ekiplerinin yetkinlik gerekliliklerini tanımlamaya, ölçmeye ve belgelemeye ihtiyaç vardır.

 

Bu program, doğrulama kuruluşlarında çeşitli doğrulama veya doğrulama faaliyetlerinde yer alan personelin yetkinliğini belirlemek, göstermek ve yönetmek için oluşturulmuştur.

 

Doğrulama kuruluşunun rolü, doğrulama veya doğrulama sürecini etkin bir şekilde tamamlamak için ekiplere gerekli yetkinliği sağlamaktır.

 

Doğrulayıcı sertifikasyon programı, geçerli kılma takımları ve doğrulama ekiplerinin yeterliliğini ölçmek için ilkeleri içerir. Bu desteklenen ilkeler, doğrulama veya doğrulama ekiplerinin rolüne dayalı genel gereksinimlerdir.

 

Doğrulayıcı sertifikasyon programına, sera gazı (GHG) program yöneticileri, düzenleyicileri, doğrulayıcıları kuruluşlarına fayda sağlamak için ihtiyaç duyar. Doğrulayıcı sertifikasyon programı, yeterlilik gerekliliklerini ölçer ve sertifika gerekliliklerini tanımlar.

 

Akredite sertifika sahibi kişiler;

1- GHG izleyicileri (sera gazı hesaplaması yapan  kuruluşlarda),

2- GHG geçerli kılma takımları veya doğrulayıcıları (GHG doğrulama kuruluşlarında çalışır. Doğrulama ekiplerinde raporlar oluşturur ve doğrular), olarak çalışabilir.


Sertifika Programına Katılmak İçin Yeterlilik

 

Öğrenim;

 

- Kimya veya Kimya mühendisliği veya Maden Kaynakları veya Madencilik veya Makine mühendisliği veya Elektrik mühendisliği veya Jeoloji veya havacılık mühendisliği veya Çevre mühendisliği veya pilotluk derecesi veya ilgili mühendislik bölümlerinden mezun, veya ilgili pozitif bilimler (Fen Fakültesine bağlı bölümler) alanında lisans derecesine sahip olmak


Sertifika Programı Eğitimin Süresi:
40 saat (5 gün)

 

Eğitimin İçeriği:

 

Eğitim Tarihi: 25-29 TEMMUZ 2022
Eğitim Ücreti: 8.000 TL+ %18 KDV

Eğitim Saati: 09:30-17:30

Eğitim Yeri: Çamlık Mah. İkbal Cad. Dinç Sk. No:28

Ümraniye/İSTANBUL

 

Sınav Tarihi: 30 TEMMUZ 2022

Sınav Ücreti: 1.500 TL + %18 KDV

Sınav Yeri: Çamlık Mah. İkbal Cad. Dinç Sk. No:28

Ümraniye/İSTANBUL

Sınav Saati: 09:00-12:00

 

Eğitim ve Sınav yüz yüze yapılacaktır.

BİZE ULAŞIN

facebook
twitter
linkedin
instagram

Çamlık Mah. İkbal Cad.
Dinç Sok. No: 28 PK: 34774
Ümraniye/İstanbul

tuba.alkan@tuv.at
0537 476 04 17

Bu email [email] e-posta adresi ile kayıt olduğunuz için gönderilmiştir. 

Dilediğiniz zaman ebülten üyeliğinizi sonlandırabilirsiniz.

 

Üyelik Sonlandır | Unsubscribe from this list. 

 

Bu ileti size Message34 Email Marketing Sistemi kullanılarak iletilmiştir.